SKU: 10G-SFP-300V2-AU Categorie:

77,67 lei

În stoc

Garanție: 12 Luni

    Adaugă produse în sumă de 500,00 lei pentru a beneficia de transport gratuit!
    104 People watching this product now!

    Peste 20.000 produse

    Actualizate la zi

    Suport tehnic

    La nevoie

    Transport rapid!

    Curierat

    Garanția calității EXPERT IT!

    din 2007

    Description

    HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.25-10.31 Gbps, Max. 300m over MMF

    Additional information
    Producator

    EDGE

    Garantie

    999

    Transport & Livrare